Hakkımızda

Karahan Besi Çifliği, sağlıklı besi danalarını şeffaf, hızlı ve kaliteli hizmet ile et sektörüyle buluşturmak adına kurulmuştur.

Karahan Besi Çiftliği faaliyet gösterdiği sektörde değişen teknoloji ve profesyonel ekip eşliğinde, ürün kalitesi ve verimliliğinden ödün vermeden müşteri beklentilerini karşılamayı amaçlamaktadır.

 

BESİ ÇİFTLİĞİ HAKKINDA

2018 yılında kurulan Karahan Besi Çiftliği, 500 büyükbaş hayvan yetiştirebilme kapasitesine sahiptir. 20 dönüm arazi üzerine kurulu büyükbaş hayvanlardan oluşan Karahan Besi Çiftliği’nde yerli ve yabancı et ırkları yetiştirilmektedir.

Uzman ekibimiz tarafından özenle seçilen büyükbaş hayvanlar veteriner hekim kontrolünden geçirildikten sonra besi çiftliğine alınır. Çiftliğe alınan hayvanların besi sürecinde %100 doğal yemler kullanılmaktadır. Çiftliğimizde kullanılan yemlerde hayvanlardan daha fazla ürün elde etmek için herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır.

 

ÇİFTLİK SAĞLIK KONTROLLERİ

Tüm kontrolleri Tarım Bakanlığı tarafından yapılan, modern teknoloji ürünlerinin kullanıldığı Karahan Besi Çiftliği’nde alanında uzman mühendisler, veteriner hekimler ve çalışanlar sayesinde her adım planlı olarak sürdürülmektedir.